Wyniki Gminnego konkursu na palmę i pisankę wielkanocną organizowanego przez GOKSiT w Żarnowcu w marcu 2016r.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem - wpłynęły 92 prace konkursowe od dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Regulamin konkursu przewidywał, iż prace powinny być wykonane własnoręcznie z wykorzystaniem tradycyjnych materiałów i technik.

Przedszkole i klasa 0:
1 miejsce:
Jakub Wawer- gr "Biedronki" Przedszkole w Żarnowcu
Kacper Seweryn- kl "0"SP Chlina

2 miejsce:
Mateusz Rogóż - gr "Podróżnicy" -przedszkole w Żarnowcu
Jakub Kapuśniak - Małoszyce

3 miejsce:
Magdalena Ślęzak
Damian Radziszewski- kl "0" SP Chlina

Wyróżnienia:
- Jakub Słaboń- kl "0" SP Chlina
-Milena Galas - gr. "Podróznicy" Przedszkole w Żarnowcu
-Wojciech Wawer- gr. "Podróżnicy" Przedszkole w Żarnowcu
- Arkadiusz Szwej
- Dominik Sobieraj- gr. "Podróżnicy" Przedszkole w Żarnowcu
- Kacper Kuta- gr "Biedronki" Przedszkole w Żarnowcu
- Maja Sarwa - Mulczyk - kl "0" SP Chlina
- Julia Zębala - Chlina
- Ala Rosół- kl "0" SP Chlina
-Gabriela Trebus- kl "0"0 SP Chlina
-Alicja Domagała - kl "0" SP Chlina
- Julia Słaboń - kl "0" SP Chlina
-Julia Chyla
- Maja Rogóż

Klasy I-III:
1 miejsce:
Magda Sych - kl . 3 SP Ż-c

2 miejsce:
Magdalena Nocoń- kl. 3 - SP Ż-c
Emilia Wozny - kl. 3 - SP Chlina
Klaudia Talik- kl.2 - SP Chlina

3 miejsce:
Norbert Miąsko - kl. 3 - SP Chlina
Agata Słaboń - kl.3 - SP Chlina
Michał Wawer - kl.2 - SP Ż-c
Karol Wawer- kl.3 - SP Ż-c

Klasy IV - V :
1miejsce:
Malwina Chajduga- kl . 6 - SP Ż-c
2miejsce:
Julia Wozny- kl. 5- SP Chlina
Klaudia Smoleń - kl. 6 - SP Chlina

3miejsce:
Katarzyna Kotnis - kl.4- SP Chlina
Tomasz Gomółka- kl.5- SP Chlina

Nagroda specjalna za 5-metrową palmę:
- Jakub Misiek - kl. 3 - SP Ż-c

Wyróżnienie:
-Zuzanna Ligenza -kl. 1b SP Ż-c
-Karolina Masłowska - kl.4a- SP Ż-c
-Kacper Kapuśniak-kl.2-SP Małoszyce
-Arkadiusz Błaszczyk( 2 parce)- kl.2- SP Chlina
- Nikola Radziszewska - kl. 1
-Julia Siejka - kl. 1
-Natalia Zębala- kl.2 -SP Chlina
-Weronika Żaba- kl.1- SP Chlina
-Julia Szota- kl.3 SP Ż-c
-Ania Mikołajczyk-kl.3 SP Ż-c
-Zuzanna Wawer-kl.2 A- SP Ż-c
-Dawid Galas-kl.2 -SP Chlina
-Bartłomiej Kurek-kl.3- SP Chlina
-Monika Wawer-kl.3- SP Ż-c

Gimnazjum:
Wyróżnienie: Natalia Słaboń- kl.2

Dorośli:
Nagrody specjalne dla Pań z :
-KGW Żarnowiec
- KGW Wola Libertowska
-KGW Łany Małe
-KGW Łany Średnie
-KGW Łany Wielkie
-KGW Zabrodzie
-KGW Koryczany
-KGW Brzeziny
-KGW Małoszyce
-KGW Jeziorowice
-KGW Otola
-KGW Chlina
-KGW Udórz

Dziękujemy za zainteresowanie konkursem. Świadczy to o aktywności dzieci i zaangażowaniu rodziców, a także nauczycieli prowadzących zajęcia plastyczne. Dzięki takiej postawie możliwe jest organizowanie różnych konkursów promujących twórczość artystyczną dzieci i młodzieży z naszej gminy .
Na szczególne podziękowanie zasługują Panie z Kół Gospodyń Wiejskich , które z wielkim zaangażowaniem podtrzymują tradycje w naszym regionie i wykonały na konkurs przepiękne palmy wielkanocne.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Powrót do strony głównej
STRONA
GŁÓWNA
Powrót do galerii
GALERIA