wyniki konkursu


Dnia 26 marca 2018r. miało miejsce rozstrzygnięcie gminnego konkursu na palmę i stroik wielkanocny organizowanego przez GOKSiT w Żarnowcu pod patronatem Wójta Gminy.
Uczestnicy konkursu dzieci, młodzież i dorośli z wykonanymi pięknymi pracami otrzymali dyplomy i nagrody.

Na szczególne uznanie zasłużyły Panie z Kół Gospodyń Wiejskich, które od lat pielęgnują tradycje regionalne
i przekazują je młodemu pokoleniu. W konkursie wzięły udział Panie z KGW: Otola, Jeziorowice, Małoszyce, Łany Wielkie, Łany Średnie, Koryczany, Chlina, Wola Libertowska , Udórz , Łany Małe, Brzeziny i Zabrodzie.

W niedziele palmową 25.03.2018r. Panie z KGW brały udział w procesji palmowej w Łanach Wielkich . Po Mszy Św. Panie otrzymały dyplomy i nagrody , które wręczyli Wójt Gminy Żarnowiec Eugeniusz Kapuśniak oraz Przewodnicząca Rady Gminy Teresa Słaboń . W konkursie wzięły udział Panie z KGW: Łany Wielkie, Łany Średnie , Łany Małe, Koryczany, Zabrodzie ,Małoszyce, Jeziorowice, Chlina, Udórz, Otola , Wola Libertowska i Brzeziny.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, do którego zgłoszono 50 prac . Świadczy to o aktywności dzieci i młodzieży i zaangażowaniu rodziców , a także nauczycieli prowadzących zajęcia plastyczne. Dzięki takiej postawie możliwe jest organizowanie różnych konkursów promujących twórczość artystyczną dzieci i młodzieży z naszej gminy.
Wystawę prac konkursowych można oglądać w Domu Kultury w Żarnowcu do Świąt Wielkanocnych - zapraszamy.

Radości i siły płynącej z tajemnicy Świąt Wielkiej Nocy.

Wiosennego optymizmu, uśmiechu na co dzień, zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności życzą Dyrektor
i pracownicy GOKSiT w Żarnowcu.



Wyniki konkursu:
Przedszkole i klasa 0:

STROIK
1 miejsce:
Praca zbiorowa z Gr. Podróżnicy Kamila Kamińska, Maciej Ligenza , Ola Sobieraj , Nikodem Nocoń , Szymon Pilniak , - Przedszkole w Żarnowcu
ORAZ
Liliana Piątkowska i Oliwier Piątkowski - Przedszkole w Żarnowcu
2 miejsce:
Anna Nowak - Przedszkole w Żarnowcu
3 miejsce:
Aniela Sąkól - Przedszkole w Żarnowcu

Wyróżnienie:
- Nicola Nowak - kl "0" SP Chlina
- Rafał Żaba - kl "0" SP Chlina
- Kacper Karp - Przedszkole w Żarnowcu

PALMA
1 miejsce:
Alicja Domagała - kl "0"SP Chlina
2 miejsce:
Mateusz Stojek - Przedszkole w Żarnowcu
3 miejsce:
Damian Radziszewski- kl "0" SP Chlina


Klasy I - III:

STROIK
1 miejsce:
Weronika Żaba - kl. II - SP w Chlinie
Wyróżnienie:
- Przemysław Nocoń - kl. II SP Chlina
Malwina Czech - kl.III SP Chlina

PALMA
1 miejsce:
Bartosz Gumułka - kl. III - SP w Chlinie
2 miejsce:
Bartosz Jaśkowski - kl. I - SP w Chlinie
3 miejsce:
Nikola Radziszewska - kl. II - SP w Chlinie

Nagrodę specjalną otrzymał:
- Oskar Piątkowski - kl. III SP w Żarnowcu

Klasy IV - VI:

STROIK
1 miejsce:
Agata Słaboń - kl. V - SP w Chlinie
2 miejsce:
Filip Kapuśniak - kl. V - SP w Żarnowcu
PALMA
1 miejsce:
Angelika Kur i Paulina Kur - kl. VI- SP w Chlinie
2 miejsce:
Norbert Miąsko - kl. V - SP w Chlinie
3 miejsce:
Michał Słaboń - kl. VI - SP w Chlinie
Michalina Guzek- kl. VI - SP w Chlinie

Osoby dorosłe:
Nagrody specjalne dla Pań z KGW :
- Łany Małe
- Wola Libertowska
- Łany Średnie
- Łany Wielkie
- Zabrodzie
- Koryczany
- Małoszyce
- Jeziorowice
- Otola
- Chlina
- Brzeziny
- Udórz

Powrót do strony głównej
STRONA
GŁÓWNA
Powrót do galerii
GALERIA