27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
13 stycznia 2019r.

W niedzielę 13 stycznia br. odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny dzięki szczodrości mieszkańców naszej gminy udało się zebrać imponującą kwotę 10.449,39 zł.

Podsumowując tegoroczny finał szczere wyrazy podziękowania kierujemy do 20 wolontariuszy oraz do Pani Joanny Witkowskiej i nauczycieli z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego z Żarnowca za zorganizowanie sztabu WOŚP.


Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania programu artystycznego, a byli to:
- dzieci z Przedszkola Publicznego w Żarnowcu
- uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Chliny
- zespoły działające przy GOKSiT w Żarnowcu: Atomy Kids, Atomy Junior oraz Atomy.
Podczas imprezy odbył się pokaz czirliderek ze Szkoły Podstawowej z Żarnowca oraz występy zespołu "Korona Żarnowca” i "Rewers". Dla najmłodszych przygotowano pokaz iluzjonistyczny „Czaruj z nami”. O godzinie 20.00 zapalono „Światełko do nieba”.
Serdecznie dziękujemy Pani Marii Pielińskiej i Panu Marcinowi Ślęzak z Woli Libertowskiej za dary na rzecz WOŚP, uczniom oraz rodzicom uczniów szkół podstawowych wraz z klasami gimnazjalnymi za pyszne ciasta i sałatki owocowe, z których dochód zasilił WOŚP. „Związek Młodzieży Wiejskiej” z Otoli i Woli Libertowskiej również przyłączył się do zbiórki.
Imprezie towarzyszyła licytacja WOŚP. Jak co roku Gminna Biblioteka Publiczna w Żarnowcu prowadziła sprzedaż książek i ozdób świątecznych. Całkowity dochód został przekazany Fundacji WOŚP.
27. finał organizowany był pod hasłem: POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE.
Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom serdecznie dziękujemy!


Powrót do strony głównej
STRONA
GŁÓWNA
Powrót do galerii
GALERIA