Gminny konkurs plastyczny
"Moja ulubiona bajka"

Koziołek Matołek, który przybył do Domu Kultury na wieczór mikołajkowy ocenił prace plastyczne wykonane na konkurs "Moja ulubiona bajka". Rysunków było mnóstwo, gdyż w konkursie wzięło udział ponad sto dzieci, niektóre prace wykonano samodzielnie inne z pomoc± rodziców, więc wybór był bardzo trudny. Oto wyniki:

W kategorii przedszkole i klasa "0":
I miejsce - Kamila Pasierb SP Chlina
II miejsce - Szymon Ptasiński SP Żarnowiec
III miejsce - Błażej Brożek SP Małoszyce

Wykonanie szczególnie starannej pracy:
Oskar Pi±tkowski - Żarnowiec
Piotr Dziuba - Żarnowiec
Sandra Wieczorek - Żarnowiec
Oliwia Czech - Chlina
Bartosz Zimoch - Chlina
Klaudia Nowak - Chlina
Paweł Grabowski - Chlina
Klaudia Talik - Chlina
Martyna Studzińska - Chlina
Zosia Płoszaj - Małoszyce
Zuzia Ligenza - Małoszyce
Emilia Kornobis - Małoszyce
Nadia Eksner - Żarnowiec
Amelia Furmańska - Żarnowiec
Ania Kłek - Żarnowiec
Monika Gajos - Żarnowiec
Jakub Gajos - Żarnowiec
Mateusz D±browski - Żarnowiec
Ola Szwej - Żarnowiec
Dawid Gajos - Żarnowiec
Norbert Gajos -Żarnowiec
Kacper Kapu¶niak - Małoszyce
Karol Szota - Małoszyce
Zuzia Pałka - Małoszyce
Natalia Zębala - Chlina
Natalia Micuła - Małoszyce
Mateusz M±dry - Małoszyce
Patrycja Czech - Małoszyce
Krystian Milejski - Małoszyce
Dawid Piwowarski - Małoszyce
Kacper Luboń - Małoszyce
Roksana Milejska - Małoszyce
Oliwia M±dry - Małoszyce

W kategorii klas I:
I miejsce - Agata Słaboń - SP Chlina
II miejsce - Bartu¶ Kubski - SP Małoszyce
III miejsce - Julita S±kol - SP Małoszyce

wyróżnienie - Nikola Pawłowska - SP Małoszyce
wyróżnienie - Bartłomiej Kurek - SP Chlina

Wykonanie szczególnie starannej pracy:
Daria Kołodziej - SP Chlina
Emilia WoĽny - SP Chlina
Martyna Wrona - SP Małoszyce
Filip Kapu¶niak - SP Małoszyce
Julia Sołtysik - SP Małoszyce
Patryk Wieczorek - SP Chlina

W kategorii klas II:
I miejsce - Kacper Bazyl - SP Małoszyce
II miejsce - Natalia Piwkowska - SP Małoszyce
III miejsce - Patrycja Mi¶kiewicz - SP Małoszyce

wyróżnienie -Paulina Kur - SP Chlina
wyróżnienie - Konrad Grzywa - SP Chlina
wyróżnienie - Piotr Nowak - SP Małoszyce

Wykonanie szczególnie starannej pracy:
Angelika Wolska - SP Małoszyce
Julia Ptasińska - SP
Mateusz Chajduga - SP Chlina

W kategorii klas III:
I miejsce - Aleksandra D±browa - SP Chlina
II miejsce - Patryk Pi±tkowski - SP Chlina
III miejsce - Amelia Kasperczyk - SP Małoszyce

wyróżnienie -Tomasz Gomułka - SP Chlina
wyróżnienie - Michał Słaboń - SP Chlina

Wykonanie szczególnie starannej pracy:
Julia Micuła - SP Małoszyce
Julia WoĽny - SP Chlina

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!


Powrót do strony głównej
STRONA
GŁÓWNA